בפוסט הקודם (ובעצם בכל הזדמנות שיש לי) אני נהנית לספר שהמתנה הגדולה ביותר שהבלוג נתן לי היא הזכות להכיר ולהתחבר עם נשים אחרות שככל הנראה לא היה מזדמן לי לפגוש בנסיבות אחרות אלמלא הבלוג. כזו היא גם ההכרות עם אביבית ירקוני – כהן, בעלת הבלוג הנהדר "הכל טוב"  שעוסק ביצירה, השראה, אמהות והרבה הרבה אופטימיות. 

אני עוקבת אחרי הבלוג הנפלא הזה כבר זמן מה, ובאחת הפעמים כתבה לי אביבית בתגובה לאחד הפוסטים בבלוג שלי שהיא אוהבת את היכולת שלי לשים את עצמי כך במרכז הבלוג ולהצטלם ככה. בתור מאמינה גדולה ב"שוק תראפי", הצעתי לה (שלא לומר לחצתי) לבוא להתארח ולהתאהב גם בצד הזה של המצלמה, משום שלא היה לי ספק שהמצלמה מצידה תתאהב באביבית בחזרה בדיוק כמונו הקוראות שלה. 

כובעים מעוצביםצילום: ורד פרקש; כובעים: רונית זלוטניק; אני לובשת חולצה של Onchiq; אביבית לובשת שמלה של זהבה סובל

עיצוב שיערצילום: ורד פרקש; כובעים: רונית זלוטניק

שמחתי ולא הופתעתי לגלות שצדקתי, וכך אני יכולה להביא לילדי הוכחה ניצחת נוספת שאמא תמיד צודקת, ולקוות שהם ימשיכו להאמין בכך לפחות עוד כמה שנים . . .

כובע סגול מעוצבצילום: ורד פרקש; כובע: רונית זלוטניק

וכך נפגשנו לנו בבוקר חמים לפיקניק פוטוגני חמושות בכובעי קוטור א-לה קייט מידלטון שעיצבה הכובענית המיוחדת רונית בעלת מותג הכובעים Ronit Hats לשיחה על אמהות, השראה ובלוגיניג. 

להסתכל בראיצילום: ורד פרקש; כובע: רונית זלוטניק

כובע מעוצב לאירועיםצילום: ורד פרקש; כובע: רונית זלוטניק

חולצה ורודהצילום: ורד פרקש; כובעים: רונית זלוטניק; אני לובשת חולצה של Onchiq ואם השם הזה מוכר לכן או סתם בא לכן לראות עוד מעיצוביה, מוזמנות לקפוץ לפוסט הזה שהיה שיתוף פעולה מקסים איתה. 

מתי פתחת את הבלוג ומה הוביל אותך לפתוח אותו?

אביבית: פתחתי את הבלוג לפני כמעט ארבע שנים. אחותי הצעירה ממני נפטרה, ובאופן טבעי האובדן היה קשה מנשוא. מצאתי את עצמי מתמודדת עם מצבים שלא הכרתי קודם כאמא, כבת זוג, כאשה, כאחות וכבת להוריי…

האובדן היה קשה ממש סוג של חרדה קיומית ואני חיפשתי דרך להתרומם, לנשום קצת ולחזור לחיות.  בן זוגי הציע שאתחיל לכתוב בלוג ופשוט הלכתי על זה… כתבתי, צילמתי, שיתפתי ולאט לאט חזר לי הצבע ללחיים.

עברתי דרך ארוכה, הבנתי במה אני טובה ובמה פחות אבל בעיקר מה אני אוהבת לעשות ועם האמת הזאת אני ממשיכה לצעוד קדימה.

צילום: ורד פרקש; כובעים: רונית זלוטניק

איך אנשים מגיבים כשהם שומעים שאת "בלוגרית"?

אביבית: רוב האנשים מאוד מפרגנים, מתעניינים ושואלים, חלקם נכנסים לבלוג ושולחים לי לאחר מכן פידבק.

חלק מתייחסים אליי כאל מיני סלב (וזה קצת מביך ומצחיק אותי בו זמנית).

כיסוי ראש מעוטר פרחיםצילום: ורד פרקש; כובע: רונית זלוטניק

איך הבלוג משתלב בחיי היום יום שלך?

אביבית:  הבלוג הוא חלק בילתי נפרד מחיי. כל דבר שאני חושבת, מכינה או עושה הוא פוסט פוטנציאלי. יש לי כל כך הרבה רעיונות וחומרים לפוסטים שלו היה לי את הזמן לכך הייתי יכולה להעלות פוסט ביום בערך…

כיסויי ראש מעוצבים לאירועיםצילום: ורד פרקש; קישוט לשיער: רונית זלוטניק

לבוש צנועצילום: ורד פרקש; כובעים: רונית זלוטניק; אני לובשת חולצה של Onchiq. מוזמנות להכנס ולראות את שיתוף הפעולה עם Onchiq כאן

איך המשפחה והילדים שלך מגיבים לבלוג?

אביבית: בשביל המשפחה הגרעינית שלי הבלוג הוא משהו טבעי. הילדים כבר רגילים לכך שאני מצלמת אותם, שואלת לדעתם או מבקשת שידגמנו לי ידיים. גם בן זוגי משתף פעולה, מציע רעיונות לפוסטים ושיתופי פעולה ובעיקר סופג את הבלגן בסלון ביום של צילומים. במשפחה המורחבת יש פירגון: הצעירים מגיבים ומפרגנים וחלק מהמבוגרים יותר פחות מבינים מה בדיוק אני "עושה" ועוד פחות מבינים "מה יוצא לי מזה".

בית ספר לאופנה ולעיצוב כובעיםצילום: ורד פרקש; כובעים: רונית זלוטניק;

מה את מאחלת לעצמך לשנה החדשה?

אביבית: אני מאחלת לעצמי להמשיך מאותה נקודה שבה השנה נגמרת, לעשות את מה שאני אוהבת, לכתוב, ליצור לגלות צדדים חדשים על עצמי, להכיר עוד נשים מרתקות (כמוך!) וגם להתפרנס באופן מוחלט מהעשיה הזו.

אבל הכי הכי אני מאחלת לעצמי בריאות, שקט, שלווה, נחת והמון זמן משפחה וחברים. אמן!

עיצוב כובעים הוט קוטורצילום: ורד פרקש; כובעים: רונית זלוטניק

רוצות לקרוא את צידו השני של הראיון בבלוג של אביבית שבו אביבית מראיינת אותי? מוזמנות להכנס לקישור ולהתאהב בבלוג המקסים שלה.  

 

כמה מילים על רונית זלוטניק מעצבת הכובעים

בכובעים הנפלאים שמעצבת רונית נתקלתי לראשונה באינסטגרם והוקסמתי. כובעים ובעיקר האופנתיים שבהם, אינם אביזר שכיח במחוזיתנו והגיע הזמן לחולל שינוי קטן, בעיקר כשיש לנו מבחר שכזה ששוכן ממש מתחת לאף – כלומר ברעננה wink. רונית מספרת שהגיעה לענף הכובענות לגמרי במקרה כשעיצבה לפני כמה שנים כמות קטנה מאוד של כובעים שנחטפו במהרה. היא זיהתה את החוסר בנישת כובעים בארץ והלכה והתמקצעה בענף הכובענות כאשר השמועה אודות הכובענית המוכשרת מרעננה עוברת במהירות מפה לאוזן ומביאה אליה לקוחות מכל הארץ, וכיום היא מעצבת כובעים לכל מטרה שהיא: הפקות אופנה, אירועים, קישוטי ראש לכלות ולכל מי שרוצה אביזר על זמני ושיקי במיוחד. 

צילום: ורד פרקש; כובעים: רונית זלוטניק; אני לובשת חולצה של Onchiq. מוזמנות להכנס ולראות את שיתוף הפעולה עם Onchiq כאן

צילום: ורד פרקש; כובעים: רונית זלוטניק

רונית מייצרת כל כובע פעם אחת בלבד ושום דגם אינו זהה לקודמהו, מה שמבטיח חווית קוטור אמיתית שתשים אותך בקו אחד עם עם הדוכסית מידלטון, וכל זה מבלי שצטרכי ללמוד לנפנף באלגנטיות עם מפרק כף היד או ללמוד לדבר במבטא בריטי smiley.  

את הכובעים שלה תוכלו למצוא בחנות האינטרנטית שלה, בעמוד הפייסבוק, באינסטגרם או בסטודיו ברעננה בתיאום מראש בטלפון 054-8030935.

כובע מיוחדצילום: ורד פרקש; כובעים: רונית זלוטניק

אשמח מאוד לשמוע את התגובה שלכם למטה, וישמח אותי לא פחות, אם תפנקו ב"לייק" בעמוד הפייסבוק של "תלתלים" ואם גם נהנית לקרוא ובא לך באמת לפנק, אשמח מאוד אם תצטרפי לרשימת הדיוור של "תלתלים" בכל אחד מהבנארים שקופצים פה מידי פעם או למטה בסוף סוף הפוסט.

בנוסף, מזכירה כי ברגעים אלו ממש מתחוללת לה ההגרלה הנהדרת שבסופה תזכה אחת הקוראות לבחור לעצמה תכשיט מופלא של המעצבת תמרה לדולצ'ה ויטה. כל הפרטים מופיעים בסופו של הפוסט הזה

 

ובהזדמנות זו, אאחל לכולנו, הצמים והלא צמים, גמר חתימה טובה!

Copyrighted Image

נגישות

אהבת את מה שקראת?

ואת רוצה לקבל הודעה על כל פוסט חדש

להיות הראשונה לדעת על ההגרלות השוות 

ועל ההנחות שמקבלות באופן בלעדי המנויות לבלוג,

 

הרשמי למועדון תלתלים.

נרשמת בהצלחה. כיף שהצטרפת