כל מי שאיבד פעם אדם יקר, יודע שהכאב והגעגוע לא חולפים. הזמן אמנם מכהה את תחושת האובדן אבל תמיד ישנם המועדים הללו שפתאום מחדדים שוב את הכאב והגעגוע. אחד המועדים הללו הוא יום המשפחה שלעד יזכר אצלי כ"יום האם". 

לטובת המצטרפים החדשים של הבלוג (ואם אתם מבין קוראי הותיקים עמכם הסליחה על כך שאני חוזרת על אותה מנגינה נושנה) אספר שאימי נפטרה לפני כמה שנים בטרם עת ובעיקר בטרם הספיקה להכיר את נכדיה הנפלאים (והם נפלאים באופן אובייקטיבי לחלוטין כמובן. עובדה שגם האבא חושב כך, ואפילו הסבים והסבתא 🙂 ). 

פסיפס ילדים חמודים

אבל היכן שנסגרת לה דלת נפתח לעיתים חלון ולמרות שאין תחליף לאמא, זכינו סתיו ואני באהבתה האינסופית של "סבתא שלומית" – אימו של בעלי.

עוגיית מזלעוגיית מזל ובפנים מסר אישי חרוט מאת MD4U

הרשו לי לקחת אתכם כמה שנים אחורה לימים שבהם היינו בעלי ואני קלישאה של זוג תל-אביבי צעיר ועיקר התלבטויותינו נסבו סביב ההחלטה הגורלית היכן נאכל את ארוחת הבוקר עם חברים בשבת. כמה שנים אחרי שהתחתנו החלו מחשבות (ומעשים 😉 ) על ילדים והבנו שדירתנו השכורה והמתפוררת איננה מקום ראוי לגדל בו תינוק. או אדם. 

ספר שולחן מעוצב

מהר מאוד הבנו שידנו אינה משגת לרכוש דירה (או חדר) בתל אביב ובחנו אפשרויות נוספות. מגורים בהרצליה עלו אף הם על הפרק גם משום קרבתה לאזור המרכז שבו שנינו עובדים וגם משום שבעלי מהרצליה ומשפחתו מתגוררת בה. התחלנו לבחון דירות בהרצליה אולם במקביל המשכנו לבחון גם ערים אחרות. בהיותנו חסרי נסיון בהורות, לא שקללנו בשלב זה במסגרת השיקולים לבחירת הלוקיישן ענין "פעוט" כמו עזרה עם הילדים ולמרבה המזל בעודנו ממשיכים לבחון דירות בשלל ערים נוספות הסבירה לנו סבתא שלומית את חשיבותה של עזרה קרובה וזמינה.

וכך במחי טיפ של סבתא לעתיד נפל הפור על הרצליה.

נעליים כסופות על רצפה שחור לבן

הימים חלפו ונולדה לה סתיו ושם חוויתי ימים לא פשוטים. הלידה הייתה קשה ולוותה ברשלנות רפואית שרק בנס לא הסתיימה עם נזק בלתי הפיך, וההתחלה השמאלית הזו ליוותה אותי גם בחודשים הראשונים שבהם חוויתי בעיקר הלם, עייפות, פחד וגעגועים קשים לאמא. למזלי הרב זכיתי בסבתא שלומית שנכחה איתי ימים שלמים, עזרה לי לעמוד על הרגליים (באופן מילולי לחלוטין) והפכה מהרגע הראשון ל"אמא שניה" לסתיו. וגם לי. 

לרגל יום המשפחה, הגעתי אל מלי המקסימה בעלת הסטודיו "MD4U – מתנה מיוחדת בעיצוב אישי" במטרה לבחור מתנה בעיצוב אישי לבן משפחה אהוב. לא חשבתי פעמיים ואחרי סיור קצר באתר הנפלא לא היה לי ספק למי אבחר מתנה. 

שרשרת בעיצוב אישימלי מ- MD4U

החנות הקסומה של מלי היא מקום נפלא וקסום שכל מטרתה לפנק ולרגש את האנשים היקרים לנו. מלי מציעה ללקוחותיה שלל מתנות שעליהן אפשר (ומומלץ) להדפיס תמונות של האהובים שלנו, או לשלב חריטות כאוות נפשנו ויצירתנו. 

שרשרת מעטפה בחריטה אישיתשרשרת מעטפה בציפוי זהב ובפנים "מכתב" עם חריטה אישית. לא רק ליום המשפחה. 

תיקי קלאץ' בהזמנה אישיתתיקים וממתקים

משחק דומינומשחק דומינו עם תמונות מודפסות

דומינו אישי עם תמונות

צמיד בעיצוב אישימתנות מרגשות, לא רק ליום האם. 

נייר מכתבים אישי

אחרי התלבטות לא פשוטה בין שלל המטעמים נבחרה המתנה המיועדת: צמיד מרצועת עור שחורה וקוביות מצופות זהב ועליהן חרוטה המילה "ה-סבתא".

מתנה ארוזההמתנה לסבתא שלומית, רגע אחרי שנארזה. 

 צמיד בהקדשה אישיתוהרי התוצאה. 

אסתכן בליפול לקלישאה ואזכיר שהיום הזה הוא הזדמנות לעצור לרגע ולהסתכל על הסביבה הקרובה שלנו שבדרך כלל אנו נוטים לקחת כמובן מאליו ולהגיד תודה מכל הלב ובמלוא הגרון. 

יום משפחה שמח לכולם. 

תמונה משפחתית

 

 

    

 

 

Copyrighted Image

נגישות

אהבת את מה שקראת?

ואת רוצה לקבל הודעה על כל פוסט חדש

להיות הראשונה לדעת על ההגרלות השוות 

ועל ההנחות שמקבלות באופן בלעדי המנויות לבלוג,

 

הרשמי למועדון תלתלים.

נרשמת בהצלחה. כיף שהצטרפת